از آن جایی که مدت ها از زمان معرفی آخرین پرچمدار ویندوز فونی می گذرد، تا کنون خبر ها و شایعات بسیاری پیرامون پرچمداران آینده ی مایکروسافت یعنی همان لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL منتشر شده است. تا به امروز شاهد منتشر شدن تصاویر و طرح های مفهومی بسیاری بوده ایم که پیرامون پرچمداران ویندوزی آینده ی مایکروسافت منتشر شده اند. حال طرح مفهومی دیگری برای این گوشی منتشر شده است.

lumia-950

بر اساس آخرین شایعات منتشر شده پیرامون این پرچمداران، مشخصات زیر را تا به امروز می توان برای گوشی های بالا رده ی مایکروسافت متصور بود.

 

حال یک وب سایت چینی بر اساس آخرین شایعات منتشر شده از این پرچمداران، یک طرح مفهومی بسیار زیبا را منتشر کرده است که  تصاویر آن را در ادامه می توانید ببینید. رویه ی دستگاه به نظر می رسد که ترکیبی از گوشی های لومیا ۹۳۰ و ۱۵۲۰ و طراحی هایی نو باشد. اگر چه دوربین جلو، سنسور ها و فلش را نمی توانیم در این طرح مفهومی ببینیم. با این حال این امکان وجود دارد که قسمت سیاه رنگ، فراتر از صفحه نمایش باشد و دوربین، سنسور ها و حتی فلش در قسمت بالایی و سیاه رنگ گوشی جا خوش کرده باشند.

lumia-950

lumia-950-3

در پشت گوشی اولین چیزی که توجه ما را جلب می کند، فلش های سه گانه ی LED است که در کنار آن ها دوربین قرار گرفته است و به نظر نمی رسد لنز دوربین برجسته باشد. لوگوی مایکروسافت در وسط قاب پشتی قرار گرفته و در این کانسپت خبری از لوگوی مایکروسافت که قبلا در خصوص آن شایعاتی مطرح شده بود وجود ندارد. اسپکیر و شیار قاب پشتی نیز در پایین قرار گرفته اند.

lumia-950-4 lumia-950-5

اما طراح این کانسپت، یک رنگ مشکی را نیز برای طرح خود متصور شده است که در آن به غیر از تغییر رنگ کلی گوشی، به نظر می رسد رنگ قاب فلزی نیز دور گوشی نیز کمی مات تر و تیره تر شده است. در رنگ روشن این کانسپت، دور گوشی از جنس آلومینیوم به نظر می رسد و شفاف است. نظر شما در رابطه با این طرح مفهومی چیست؟ آیا دوست دارید پرچمداران مایکروسافت به این طرح مفهومی شباهت داشته باشند؟

0
برچسب ها