این روزها همه ی ما بی صبرانه منتظر عرضه ی نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰ موبایل هستیم، اما به نظر می رسد آخرین لحظه های این انتظار به مراتب سخت تر است. بسیار امیدوار بودیم که امروز، یعنی ۱۲ ژانویه این بروزرسانی منتشر شود اما بعید به نظر می رسد که در ساعات باقی مانده اتفاقی رخ بدهد.

swisscom

حالا اما به نظر می رسد که تاریخ جدیدی برای این اتفاق مهم تعیین شده است که به واقعیت نزدیک تر است. اپراتور سوئیسی Swisscom اعلام کرده است که بروز رسانی رسمی ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی های مبتنی بر ویندوز فون ۸٫۱ در تاریخ ۱۹ ژانویه در دسترس قرار خواهد گرفت. این اپراتور این خبر را در فیسبوک و در جواب یکی از کاربران خود اعلام کرده است.

ساموئل عزیز، عرضه ی بروزرسانی ویندوز ۱۰ موبایل برای همه ی گوشی های موجود در بازار در تاریخ ۱۹ ژانویه آغاز می شود.

بنابراین نیاز است تا تنها یک هفته ی دیگر منتظر ویندوز ۱۰ موبایل بمانیم. اما آن چه که به این خبر اهمیت ویژه ای می دهد، این است که اپراتور T-Mobile نیز هفته ی گذشته اعلام کرد ویندوز ۱۰ موبایل تا دو هفته ی دیگر عرضه می شود که دقیقا با تاریخ اعلام شده توسط اپراتور سوئیسی همخوانی دارد. برای مشاهده خبر منتشر شده توسط T-Mobile و لیست گوشی هایی که بروز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل در دریافت خواهند کرد به این قسمت مراجعه کنید.

بنابراین به نظر می رسد که تاریخ ۱۹ ژانویه یا ۲۹ دی ماه، زمان نهایی برای عرضه ی بروز رسانی ویندوز ۱۰ موبایل باشد. امیدواریم که در روزهای آینده این تاریخ به صورت رسمی توسط خود مایکروسافت نیز تایید شود تا خیال همه ی کاربران از این بابت راحت شود.

0