واتس اپ پیش از عرضه ی نسخه ی رسمی و عمومی برنامه ی خود برای عموم، نسخه ای آزمایشی دارد که آخرین قابلیت ها را در آن آزمایش می کند. این نسخه ی آزمایشی در اختیار عده ی خاصی از کاربران قرار دارد و پس از انجام آزمایش های گوناگون، و رفع ایرادات و مشکلات، آن قابلیت ها به نسخه ی رسمی می آیند.

حال به نظر می رسد آپدیت جدیدی برای آزمایش کنندگان منتشر شده است که قابلیت تماس صوتی واتس اپ را با خود به همراه می آورد. در صورتی که شما هم جزو آزمایش کنندگان وانس اپ هستید، با دریافت این آپدیت، ویرایش برنامه به نسخه ی ۲.۱۲.۳۸ ارتقا خواهد یافت و این قابلیت قابل استفاده خواهد بود. اما در صورتی که جزو آزمایش کنندگان این برنامه نیستید، باید منتظر آپدیت عمومی این برنامه باشید.

ادامه مطلب اخبار کامل…

Whatsapp-1024x768

البته تجربه ی مکالمه ی صوتی در واتس اپ، هنوز در حالت بتا به سر می برد و همین عامل باعث شده تا تجربه ی صحبت کردن با استفاده از این برنامه در سیستم عامل های دیگر، همیشه موفق و لذت بخش نباشد. البته خودمان برنامه ی اسکایپ را ترجیج می دهیم که با کم ترین سرعت، بهترین و سریع ترین مکالمه صوتی و تصویری را برای ما به ارمغان می آورد.

در حال حاضر امکان دانلود و نصب نسخه ی بتا برای افراد عادی وجود ندارد و تنها افراد خاص امکان دسترسی به این نسخه را دارند. با این حال هر زمان که این آپدیت برای عموم منتشر شد، ما شما را مطلع می کنیم.

whatsapp-calling-beta-screens-1024x569

0
برچسب ها